| Kettolix a întrebat:

Chef de vorba?
Voi ce faceti vara asta?
Adica... Ce asteptati cu nerabdare?

17 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Vreau să vorbesc cu tipe urâte pe diferite site-uri. Tu ce faci?

| syd2 a răspuns:

Buna Alfa!
Vara aceasta trece cu viteza cosmica pentru mine, am facut deja o gramada de lucruri.
Semnat Putin Vodka 228.

| Suck a răspuns:

Ma gandesc la nemurirea sufletului.

| Sociopat a răspuns:

O sa ma merg la munte si la mare cu niste prieteni si o sa ne facem foarte varza.

| bibi518 a răspuns (pentru Sociopat):

Exact ca noi, numai ca noi mergem numa la munte laughing

| Sociopat a răspuns (pentru bibi518):

Da

| LaughingKarima a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=80HTtD2VnGU
Asta e tot ce ma va preocupa pe mine vara asta, avand in vedere ca deja cam stiu ce trebuie sa fac, trebuie doar sa imi gasesc unde sa fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept cu nerabdare sfarsitul verii.

| Kettolix explică (pentru anonim_4396):

De ce? o.O

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kettolix):

Sunt mai multe motive, unul din ele ar fi ca nu imi place caldura si zilele insorite.

| Kettolix explică (pentru anonim_4396):

Aw.

| Aylee a răspuns:

Vara sau nu, la munca nu la intins mana. Bine, asta vorbind de mine.

| Florian000 a răspuns:

Sa vina odata antrenorul la antrenament.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Plec acusi la sora mea. Asta astept.

| bibi518 a răspuns:

Eu ma intalnesc cu toti prietenii mei, ne cumparam o tana de mancare si bautura si mergem undeva la munte si ne distram cateva zile. laughing asta este momentrul pe care il astept cu nerabdare big grin

| OchisorVisator a răspuns:

Merg in tabara in Olanda :3