| larya234 a întrebat:

Voi nu v-ati saturat ca parintii vostri sa fumeze? eu da! (aceasta intrebare este adresata copiilor ai calor parinti fumeaza)

Răspuns Câştigător
| sasha_2369 a răspuns:

Ba da! Maica-mea parca e un vagon de tren straight face asa iese fumul din ea. Ceea ce ma ingrijoreaza si mai tare este ca tatal ei, bunicul meu, a murit de cancer pulmonar. Pe ea nu o intereseaza chestia asta. Incep s-o iau razna.
Pe langa asta, mai fumeaza si tata de rupe. Am stat odata sa calculez cati bani arunca astia 2 pe tigari intr-o luna. A iesit o suma uriasa! straight face Cand le reprosez asta, imi arunca in fata " Si ce? Sunt banii mei, munciti de mine! "
Ce poti sa ii spui inapoi?

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Doar tata fumeaza, si e suportabil...
atata timp act nu fumeaza in casa, e ok!

bye-bye

| Psihiatra a răspuns:

Eu m`am obisnuit cu viciile tatalui meu. dar el nu fumeaza in preazma mea, si fumeaza doar in anumite camere, unde un prea intru, iar vara fumeaza doar afara.

| Bianqita a răspuns:

Si mama si tata fumeaza si m-am luat si eu dupa eihee hee

| Myuu a răspuns:

Ba da tatal meu fumeaza zi de zi.Sincera m-am saturat! Cand merg in bucatarie numai fum de tigara, el nu mananca, el fumeaza.Cate 2 pachete pe zi de nu si mai mult sad

| Myuu a răspuns:

Ba da tatal meu fumeaza zi de zi.Sincera m-am saturat! Cand merg in bucatarie numai fum de tigara, el nu mananca, el fumeaza.Cate 2 pachete pe zi de nu si mai mult sad Ii spuns sa se lase, dar ma asculta? Vezi sa nu!

| AliceInMordor a răspuns:

La mine mama fumeaza... da, ma cam deranjeaza...

| nodeerskulls a răspuns:

E treaba lor, plamanii lor, viciul lor. Atata timp cat nu imi sufla fum in fata, n-au decat.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai.pana la urma fiecare face ce vrea cu viata lui. De fiecare data cand ii spun mamei sa se lase de fumat imi spune ce nu e treaba mea sau cu ce ma deranjeaza pe mine ca ea fumeaza...so. Problema este ca aceasta metoda nu se aplica si invers adica daca eu incep sa fumez(ceea ce probabil nu o sa se intample) ea nu ar fi de acord.laughing

| xToxicObsession a răspuns:

Da m-am saturat! Mama fumeaza si ma ingrijorez pentru ea. poate sa ii faca rau, sa ii distruga plamanii sad Mi-e frica si i-am zis de mii de ori sa nu mai fumeze, dar cine sa ma asculte?! straight face

| Noonee a răspuns:

Da tatal meu fumeaza non-stop sad si ii tot zic sa termine
Mama mai putin.

Nu-mi place sa vad cum isi strica sanatatea si arunca banii degeaba!

De aceea eu nu ma apuc de fumat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. Tatal meu fumeaza si ma enerveaza la culme, plus ca nu pot suporta fumul ala infernal...ma face sa tusesc, abia daca pot sa respir.
Mai rau e ca si fratemiu fumeaza iar el nu-i zice nimic. Daca ii spun sa se lase de fumat, nu vrea!