| Flavianadx a întrebat:

Voi stiați ca Cismigiul miroase ca un coteț de găini? laughing E plin de găinaț de la ciori. N-am mai fost de ceva timp și am rămas surprinsă. Mai erau ciori uneori da asa multe niciodată. Așadar cui mulțumim noi pentru gainat?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Am trecut si eu prin Cismigiu ca citisem ce parc frumos este. Dezamagire totala! Si nu numai de la gainat. Mizerie, cat cuprinde. Chiar si de la cainii plimbaretilor prin parc. Vorbesc de fecalele lor. Stapanii nu le aduna.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dumnezeu stie

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multumiti-le celor carora le-ati dat votul desi cu ciorile nu prea ai ce face! Dar pentru gunoaie si sobolani ar exista solutii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așadar cui mulțumim noi pentru gainat? Ciorilor.

| Zuzu1991 a răspuns:

In teorie primariei ca o doare in cot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorilor, evident.

| IgnatVictor a răspuns:

Bună!
Sunt multe zone în București în care păsările își fac nevoile într-un singur loc, iar apoi locul acela miroase precum un coteț. Un exemplu bun ar fi stația de autobuz de la Circul București, a lui 182 sau 282.
Din câte am văzut, de vină sunt și oamenii care hrănesc păsările. Practic, contribuie la grăbirea procesului de împuțire a locului.

| Flavianadx explică (pentru IgnatVictor):

Aici vorbim de ciori. Cine hraneste ciorile? Astea mananca hoituri si gunoi.
Nu e un singur loc... e cam 3 sferturi de parc plin de gainat si putoare.

| IgnatVictor a răspuns (pentru Flavianadx):

Într-adevăr, pentru a scăpa de ciori primul pas ar fi curățarea parcului de gunoaie. Și a zonelor de lângă. Sunt convins că asta ar fi de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat
| mrmoft a răspuns:

Pai dacă ai deschis gura nae