| ramonna a întrebat:

Vorbeam acum cu prietenul meu pe mess si mi-a dat web sa-l vad (el fiind acasa la un prieten ca el nu mai are net), vorbeam ce vorbeam la care aparut niste baieti langa el dar foarte seriosi nu radea niciunul si i-a zis ceva lu prietenul meu, si a inceput sa vorbeasca ceva cu ei, si era disperat a lasat calculatorul balta si s-a ridicat in picioare si prietenul lui i-a zis ceva si el a luat repede tel si a sunat undeva, ca am vazut ca vorbea la tel dar era disperat vorbea si cu prietenii lui si vorbea si la tel in acelasi timp dar parea asa agitat...
Dupa care a inchis telefonul si a revenit la pc si eu ii tot scriam pe mess ce face acolo si nu imi mai raspundea, vorbea cu altcineva ca am vazut ca tot tasta acolo dar nu imi scria mie, si eu tot insistam, tot il intrebam cu cine vorbeste ce s-a intamplat? si tot nu mi-a raspuns...
Si dupa aia iar a luat tel si a vorbit, era foarte agitat, foarte disperat, si eu tot ii dadeam BUZZ-uri ca nu-mi raspundea la care a inchis camera web si a iesit de pe mess, acum am incercat sa-l sun si nu raspunde. Oare s-a intamplat ceva rau?

11 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Probabil are o problemă cu adevărat importantă. Sunt sigură că o să te anunţe el cân o să poată.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! s-ar putea sa fi aflat vreo veste care l-a tulburat si fizic si mental deoarece tu spui ca nu iti mai raspundea el.vestea pe care a primit-o el a fost foarte disperat si nu a avut putin timp si pentru tine. nu il mai suna si cand te va suna intreaba-l sau du-te la el acasa.pa, pa

| shadovv a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa fi asa curioasa... chiar te ajuta asa de mult sa aflii ce s-a intamplat? probabil asta vrea el sa faci xD

| KimK a răspuns:

Ce a avut pana la urma draga @Ramonna? happy

| Elle a răspuns:

Poate ca s-a intamplat, poate ca nu. intreaba prietenii lui ce s-a intamplat, du-te la el acasa vb cu el(daca e acasa) sau poti sa incerci sa-l mai suni. Dar tu trebuie doar sa stai linistita, sa gandesti pozitiv...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sunt unele lucruri pe care nu ţi le poate spune ţie şi care într-un anumit moment sunt în mod clar mai importante decât tine.
Lasă-l căci după ce îşi rezolvă problema te caută.
Dacă totuşi vrei să vorbeşti cu el, mai sună-l mâine (o dată şi atât, nu insista!) şi dacă-ţi răspunde întreabă-l dacă e bine şi dacă a păţit ceva.
Nu insista să afli. Dacă te privea pe tine îţi spunea.

Succes.

| anss23 a răspuns:

Cred ca era o farsa.laughing

| sergiu76 a răspuns:

Nu neaparat. dar serios, trebuie sa stim tot ce fac partenerii nostri? sunt unele chestii pe care ea nu ar trebui sa le stie. vb din exp.

| badboyvlad a răspuns:

Crek isi bate joc de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e pe cale sa si-o ia uratlaughing

| matt a răspuns:

Ori rade de tine ori a patit-o rau