| nuam a întrebat:

am patit ca si o a doua fata sa nu ma mai bage in seama si sa imi dea ignore pe mess.la inceput ambele sau bagat in seama cu mine, imi zambeau, ma salautau ele primele, dar dupa un timp nici in seama nu ma mai baga si am luat si ignore pe mess.De aratat cica arat bine, mi s-a spus ca sunt frumos si ca arat fizic bine (stiu de la fete asta sau baieti care au auzit asta de la fete). Prima am cunoscut-o la un majorat unde ma invitat la dans, dar dupa ceva timp m-a vazut cu o alta (nu eram impreuna cu ea) la un chef si de atunci s-a schimbat.Ma vazut si de cateva ori beat. Vorbeam cu ea pe mess pana cand mi-a dat ignore. A doua fata a durat doar 2 saptamani maxim pana sa nu ma mai bage in seama. O cunosteam de cativa ani numai ca nu am vazut-o de mult timp. M-am intalnit cu ea mi-a zambit m-a salutat si dupa un mesaj ce i l-am trimis sa vad daca are tot numarul ala ma tot sunat.Doua zile nu i-am mai trimis nici un mesaj, dar m-a sunat ea de cateva ori pana a dat de mine.Pe mess vorbea cu mine, radea, dar cand ne-am intalnit la strand eu (prost fiind) nu m-am dus la ea sa vb doar am salutat-o dupa un timp...era cu prietenii ei si imi era cumva sa ma bag in seama cu ea. De atunci s-a schimbat. Sper ca s-a inteles ceva, e mult de povestit si nu prea am chef sa scriu romane.Deci e comportamentul de vina?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,uite.
Prima,te-a vazut si cu alta fata si putea face o multime de supozitii,te-a vazut si beat,de cateva ori,foarte rau.
A doua fata,parea sincer interesata,te-a sunat ea,tu nu i-ai trimis nici sms iar la strand abia ai salutat-o,s-a gandit si ea ca nu te intereseaza.
Indiferent daca pe messenger erau dragute amandoua si vorbeau,glumeau, etc, important era ce faci in viata reala.Degeaba tu pe mess erai incantator, daca in viata de toate zilele demonstrai exact contrariul.
Este comportamentul tau de vina,cu o fata te porti bine,nu-ti permiti sa te imbeti in fata ei si, daca te intereseaza, i-o arati...
Fii mai atent!

3 răspunsuri:
| andu_9113 a răspuns:

Prima probabil a crezt ca esti cu fata aia. Fetele uneori sunt ft posesive,din moment ce vb cu un baiat"cu gandul ca se va infiripa ceva" vrem sa vb numai cu noi si nu ne convine sa il vedem in preajma altor fete.(parerea mea),probabil a crzt ca esti un fustangiu.

a doua probabil ca vroia sa eu cauti si uh nu ai facut acest lucru:prb credea ca esti interesat de ea si pte vroia sa ii acorzi mai multa atentie si vazand ca nu e asa "a lasat'o moale".

pte pe o parte e si comportamentul de vina... daca vrei sa fi cu o fata ar trebui sa ii acorzi mai multa atentie, si sa "fi numai cu ea", sa ii arati ca ea e cea mai importanta pentru tine.

sper ca ti'a fost de ajutor sfatu' meu! pupic :*

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Nu le-ai dat niciun motiv sa se supere.nu e vina ta absolut delocoh go on

| nuam explică:

Cam ai dreptate greece.Multumesc pentru raspunsuri. Daca mai are cineva vreo parere il/o rog sa posteze.