| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla ca re vara trecuta cele pe care eu le credeam prietenele mele nu au mai vorbit deloc cu mine. Inainte vorbeam pe net aproape zilnic,nu ne vedeam insa vorbeam,iar de cateva luni bune(mai precis de prin august) nu ma mai vorbim deloc. Nu stiu ce motibe ar avea pentru ca eu nu am facut nimic. Eu de felul meu sunt mai egoista si de aceea le las pe ele sa faca primul pas sa ma intrebe primele de vorba,poate daca as putea"sa-mi calc pe orgoliu" s-ar mai remedia problema,insa totodata nu vreau sa cersesc atentie din partea lor. Parca mi-e dor sa vorbesc cu ele,sa discutam si sa radem de toate prostiile de pe lume asa cum faceam inainte, nu stiu de ce s-au racit asa dintr-o data sad. Cateva sfaturi din partea voastra mi-ar fi de folos. Va multumesc!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai sigur au fost furate de viata de zi cu zi care ne ia pe toti inainte si uitam de multe chestii.De prin august, faceti acus un an...Calca-ti pe orgoliu, daca nu risti, nu castigi. Oricum ai pierdut destul de mult, nu vad ce s-ar mai putea intampla.Cred ca vei avea de castigat. Daca nu tii constant legaturile ele se pierd treptat, uneori chiar definitiv, ceva in genul "Ochii care nu se vad, se uita."Bafta! happy