| ramonna a întrebat:

Vorbesc cu un baiat care l-am cunoscut pe net, si mi-a spus daca vreau sa ies cu el si eu i-am zis ca nu ies, si s-a suparat rau nu a mai vrut sa vb cu mine a zis ca imi da ignore daca il mai bag in seama.
Astazi era pe mess si am intrat iar pe el si l-am bagat in seama i-am zis: Ce faci? si nu mi-a raspuns... la care l-am mai intrebat o data si mi-a zis sa-l las in pace ca face *** cu iubita lui! (si din cate stiam eu parca el nu avea prietena), si eu i-am zis bine hai pa atunci, si el mi-a zis pa.

Dupa doua ore am intrat iar pe mess, si m-a bagat chiar el in seama m-a intrebat ce fac? si eu i-am zis parca ai zis ca nu mai vb cu mine, si el a zis hai ma ca am glumit nu eram cu nimeni am vrut doar sa te oftic, tu esti prietena mea, cu tine faceam sex.
Dar oare baiatul asta isi bate joc de mine? de ce a reactionat asa?

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu ce fel de obsedat ai de a face?surprise
Cu tine facea sex?laughing
Chiar se merita sa vorbesti cu el...adica atat il duce capul? Putin, putin rau de totoh go on
Urmeaza pasii:delete, ignore, ciaowinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu-si bate joc, s-a enervat ca l-ai refuzat si nu stie cum sa se razbune sau cum sa te convinga. Daca are probleme de orgoliu acum, dinainte sa va stiti, gandeste-te bine daca el e ce cauti. Dupa ce va intalniti te va presa ca ori faceti sex ori va despartiti si apoi va continua sa puna conditii in stilul asta. Nu e anormal sa fie nerabdator, dar nu stie sa se poarte.

| byoana a răspuns:

Eu cred ca a vrut sa te incerce, dar ai grje daca el s-a suparat pe u ca nu ai vrut sa te intalnesti cu el imi cam da degandit, daca il iubesti spune-i sa mai astepte un timp pana te gandesti u

| annie_9752 a răspuns:

Ai mare grija, cu baietii astia nu e de gluma! Intr-adevar isi bate joc de tine.De ce a reactionat asa? Foarte simplu, este o persoana careia nu-i pasa de sentimentele tale si vrea sa te necajeasca putin.In mintea lui de "baiat glumet", felul in care ti-a raspuns cand tu l-ai bagat in seama se numeste "razbunare"! In mintea ta insa, ar trebui sa se numeasca"Nu mai vreau sa am de-a face cu tine"! Relatiile virtuale rareori au viitor, sa ma indoiesc ca a voastra sa se numere printre acele cazuri.Nu te merita baiatul ala! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Eu4EverX a răspuns:

Normal ca isi bate joc de tine, nu mai fi naiva nu il mai crede, in plus nici macar nu il cunosti de sa ai incredere intr-o persoana necunoscuta?

Ar fi mai bine sa ii dai chiar tu ignore sau sa nu il bagi in seama.

| alex_9231 a răspuns:

Vaii ce chestii de oameni maturilaughing

| madalykuka a răspuns:

Asa aiurea sunt multi tipi care se cred mare macho,, si de fapt sunt,, niste. fustangiwinking sincer dai igg pana nu te apropri prea mult de el (mi s-a intamplat) oricum cred ca daca iti mai faci un alt id nou si cu alt nume alt tot tot asa se va comporta si cu "cealalta"...
lasa-lwinking
:*

| Daliana :) a răspuns:

Aoleu. Nu te mai agita atat si nu pune suflet pentru oricine cu care vorbesti pe net. Crede-ma, unii oameni mint foarte mult!

| Dodolin_3371 a răspuns:

Glume din astea nu se fac serios.
Rezulta ca nu este serios deloc ca persoana. Ia-ti gandu de la el ca nu are rost happy. poate sa glumeasca asa cu n fete oh go on pentru ce?
Nu iti mai pierde vremea :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era nervos.Este o fire mai amuzantă? Face glume des? Dacă da, eu cred ca nu îşi bate joc de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa da, am uitat.Nu e o idee bună sa te întâlneşti cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ce ratatstraight face. "tu esti prietena mea, cu tine faceam sex" Ii dus cu pluta, nu-i ok. Da-i ignore si cauta-ti un prieten.line, nu dinastia pe mess ca astia is niste...oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa il lasi balta ca e prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu te lasi dusa de val unii baietii asta vor sa faca safaca o mutra ca si cand sa cazi in bratele lor e cu tine nu v-a merge daca esti o fata serioasa pa pa ):

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar oare tu povestesti serios, sau... a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cas bate joc nul mai baga an seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca l-ai suparat si a vrut sa se razbune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt roxana vrei adresa mea vicolroxana

| horiasima a răspuns:

E un metrosexual cu fite gratuite. Spune-i cand face sex cu iubita lui sa mai schimbe mana.Ca face febra.