| Kido0 a întrebat:

Voua place scoala? fundita daca e raspuns ca al meu

Răspuns Câştigător
| AvrilLivigne a răspuns:

Sincer nulaughing. da astept scoala ca ma intalnesc cu colegi,barfimlaughing, ne prostin, ii foarte fain:X

9 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Mie una DA, imi place pentru ca acolo imi fac multi prieteni si ma simt bine.
Si inca ceva, nu stii ca TPU interzice punerea intrebarilor de acest gen? =.="
Sa stii ca nu ti-am zis-o cu rautate.winking
Succes!

| Cristianne a răspuns:

Nu.

De ce, tie iti place?straight face

| AleAnyo a răspuns:

Da si nu totodata. Imi plac unele materii, pauzele si sa stau cu colegii. Insa nu suport testele, tezele sau datile in care sunt ascultata. Nu imi plac lectiile lungi pe care trebuie sa le invat, dar imi place cand am de scris compuneri sau poezii sau orice este legat de creativitate. Imi place sa iau note mar si premii, dar nu imi plac esecurile. In timpul scolii vreau vacanta, in timpul vacantei vreau la scoala. big grin nu stiu daca raspunsul e ca al tau, dar ma simt bine sa spun chestiile astea cuiva. happy

| AnaAmalia31 a răspuns:

Asa si asa

| Selena22 a răspuns:

Da si nu

| Catheryne a răspuns:

Uneori este ok scoala alteori nu. Uneori te plictisesti acasa si vrei sa te reintalnesti cu colegii(eu de ex. asta vreau pentru ca in vacanta stau la tara, iar in timpul scolii ma intorc in oras si in concluzie nu ma intalnesc cu colegii pe timpul verii decat foarte putin. Dar alteori ti se pare ca a trecut vacanta prea devreme si nu-ti doresti sa inceapa scoala. Totusi la scoala nu-i doar stres si invatat, mai este si distractie! Bafta la scoala! happy

| alinutza_4110 a răspuns:

Nuuuuu

| RoxyAngel a răspuns:

Nu cred ca este o persoana normala cui sa-i placa scoala. Deci nu.big grin

| Виоツрика a răspuns:

NU,chiar deloc dar este pe deoparte bine, deoarece te intilnesti cu colegii, te pricalesti de profi si de altii, ne distram la scoala.
Ar fi bine daca ne-am duce la scoala numai pentru distractie.Majoritatea asa si fac.
Chiar daca invat bine nu prea imi place scoala!