| Effyyyy a întrebat:

Voua va place scoala?

Răspuns Câştigător
| mishu112 a răspuns:

Nu

17 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Buna!

Eu una o urasc! Adica e buna in sensuri diferite!

Da ma rog...acolo ma distrez si eu.

| Pisicuța a răspuns:

Are si parti bune, nu pot sa zic ca o ador. Ei bine daca acum nu ne place(majoritatea) o sa-i multumim foarte mult in viitor.

| virusake a răspuns:

Depinde... big grin
Ca institutie nu, ca posibilitati pe care le ai prin scoala, da. big grin

| Madalyn a răspuns:

M-am saturat de ea sad dar ce sa fac. trebuie s-o termin happy

| Loome a răspuns:

Lol, @iloveyouloome

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna draga mea,
Prima data iti urez un an nou fericit si raspunsul meu este:
Drept sa iti spun, mie imi cam place scoala, dar imi place la scoala ca ma distrez cu colegii mei in pauza si imi mai place ca invat la o scoala super din Iasi unde materiile nu sunt plictisitoare si te rog nu ma lua ca o tocilara, dar mie imi place.

| Ralucutzzza a răspuns:

La scoala nu poti sa renunti ...asa ca fie ca iti place fie ca nu tot trebuie terminata laughing... ii fain la scoala oricum love struck

| bogdan_8101 a răspuns:

Asta e intrebare capcana?laughing) mie personal nu imi place dar invat cat sa am media gen peste 8tongue

| Diana_6668 a răspuns:

Nu! o detest.

| Darthmau5 a răspuns:

DAAAA...cand nu facem orebig grin

| maryusGosSu a răspuns:

Cui ii place? nu`mi place. iti dai seama ca nu laughing)
funda?:X

| malina_9825 a răspuns:

Dahappy

| strugaru a răspuns:

Da! De ce nu?
Este locul unde faci de toate! bine... aproximativ;))
http://voilla.haipa.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur. mai ales de 2 ani de cand am terminat`o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place putin dar daca nu ne-ar da teme mi-ar place mult! si inca ceva nu imi place geografia! urasc geografia!

| iloveyouLoome_2396 a răspuns:

Daca ar fi si Loome acolo da...

| iloveyouLoome_2396 a răspuns:

Imi place cand zici lol xoxoxoxox