| Whatthehell66 a întrebat:

Raspundeti sincer cu mana pe inimalaughing. Voua chiar va place scoala?straight face

Funda pentru cel mai bun raspunslaughing. kiss$

Răspuns Câştigător
| Lluvia_8369 a răspuns:

Eu am mai mare nevoie de fundăăăă laughing

16 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Da, imi place. Dar ce puii mei trebuie sa dam si teste, teze si sa luam note. Mie-mi palce pentru ac ma intalnesc cu colegi si ne distram. Dar nu cred ca e necesara toata testarea. Adica ...nu stiu. la mine la scoala e penal rolling on the floor). Noi si acnd avem teste, luam totul peste picior, dar ...in general. urasc Scoala laughing Ca toti copii normaliwinking

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna Isa.
Scuze dar nu pot sa-ti dau un mesaj privat, iti las id-ul meu aici.
anda_18_ale da-mi add te rog mult.

O seara placuta si scuze de deranj

| Ana a răspuns:

Nu

| User a răspuns:

Ca la caine lantu. Dar-ar boalilii in ea.

| AndaAndore a răspuns:

Si da si nu.
DA pentru ca ma distrez cu colegii si facem misto de profesori love struck
NU pentru ca e scoala in pana mea!

| Dreamin a răspuns:

Nu-mi place :-si mai ales ca ma trezesc dimineata.laughing mereu dimneta cand stau cu pr in statie injur d toti dmnezeii ca nu vreau sa merglaughing

| Bubbles a răspuns:

Nu imi place la scoala doar atunci cand ma distrez si ma simt bine cu colegii... big grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Whatthehell66 explică:

Szooper raspunsuri. da' ajutati-ma si pe mine la cine sa dau funda ca nu stiulaughing toate raspunsurile sunt super tari:X serios care are mai mare nevoie de funda?laughing

| Whatthehell66 explică:

Ai cerut ti-am datlaughing

| Fredo a răspuns:

Din planuri şi idei,
Noi învăţăm de dragul ei,
Cu axiome şi teoreme,
Rezolvăm cu greu probleme,

Pitagora ne-a chinuit,
Pe Thales nu l-am suferit,
D-asta noi ne-am mai gândit,
Şi uite-aşa am şi chiulit

De ecuaţii şi sisteme,
Noi ne-am cam săturat,
Ş-apoi iarăşi cu teoreme
Diriga' ne-a cam torturat

După ce doi de trei am luat,
Ne-am pus şi noi pe învăţat
De şcoală noi ne-am săturat,
Şi în vacanţa am plecat
:d:d:d

| Geo14 a răspuns:

Adevarul e ca mi s-a cam luat de scoala, exercitii... offf sh abia's a 8a
imi place scoala acum sincer, invat ft bine...la unele materii invat de drag ...la altele ca trebuie la altele nu invat deloc
asta e rolling on the floor
la scoala ma duc mereu cu drag ca ii am acolo p ei love struck

fratiorii si surioarele meel care ma binedispun mereu love struck
abia astept sa trec la liceu love struck

hai funda?!
ca m-am spetit aici sa scriu rolling on the floor
si am pus si mana pe inima
deci am scris chinuita doar cu o mana
apreciaza sh tu gestu'
kiss
totusi dai si tu o funda>?

| Zuzy a răspuns:

Raspuns cu inima p inima: Nulaughing
Marfa la scoala e ca iti poti face prieteni noi.
Pauzele... si unele orethinking
:d.

| anaisu a răspuns:

Sincer singurul lucru care imi place la scoala sunt orele in care facem misto de profi si pauzele mi-ar place o scoala doar cu pauze in care sa ne batem mereu joc de profilaughing

| Lluvia_8369 a răspuns:

In unele momente da, in altele nu. happy

Imi place cand iau 10 love struck laughing Cand ma distrez cu prietenii prin pauze laughing, cand profii ne zic niste chestii interesante si cand ma dau mare ca doar eu stiu ceva si ceilalati din clasa nu smug rolling on the floor
Nu-mi place : cand ne da multe teme chatterbox, cand ma cert cu alte fete din alte clase chatterbox, cand profii imi dau o nota pe care nu o merit [ de ex merit 10 si imi da 9 laughing ] si nu imi place cand avem istorie cu o moldoveanca proasta de da in bari! chatterbox happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place LA scoala dar faza cu temele [-x... la scoala mai ai colegi prieteni etc. + ca inveti lucruri interesante tongue dar temele sunt penibile si lungi...