| AliceBeautiful a întrebat:

Voua va place scoala? Mie nu preacrying

Răspuns Câştigător
| AneDăă a răspuns:

Heii.chiar daca iti place,chiar daca nu,esti nevoita, fara scoala nu iti poti creeea un viitor in viata, daca nu faci scoala ce vei asjunge? un nime`n drum.cred ca nime nu adora scoala dar e nevoit.Deci si eu intr-un timp nu o suportam, dar m-am obisnuit cu ideea pentru caci cu ajutorul scolii vei ajunge ceva in viata.Te pupkiss

2 răspunsuri:
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Ca iti place ca nu iti place te ajuta in viata ca te angajezi si iei bani frumosi daca stii sa ii iei pe profi si reusesti daca nu: nu stai la birou stai si muncesti. Sfat:Invata si uita ca esti la scoala doar ai prieteni la scoala incearca sa te distrezi dar nu sari calul(cum se spune ca nu e bine sa le sari in cap la profesori).

| georgyg98 a răspuns:

Buna! Uneori imi place, alteori nu.De ex.am stat o zi acasa pentru ca am racit si m-am plictisit foarte tare,deci nu mai stiam ce sa fac, intram pe mess dar nu era nimeni, ascultam muzica vreo 15 minute dupa aia ce sa fac, macar la scoala ai companie nu te plictisesti si macar iti dezvolti inteligenta. Funda?