| marinsakalu a întrebat:

Voua va place scoala? Mie NU!

Răspuns Câştigător
| biancabyabiancabya a răspuns:

Singurul lucru agreabil la scoala este ca te mai vezi cu unii colegi care ne intelegem

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

See you at Burger king dudewinking

| wforweirdo a răspuns:

Sincer, mie imi place, cu exceptia unor ore enervante, dar in rest e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii place..eu pana acum nu am auzit pe nimeni spunand da. daca ati auzit spuneti k eu chiar sunt curios daca exista asemenea specimene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut mult la scoala, doar ca era multa materie nefolositoare, pe care mi-am scos-o cu timpul din cap, ca mai apoi sa o inlocuiesc cu alte imformatii mai pretioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa zic imi place scoala pentru ca invat multe chestii noi pe zi ce trece, dar sunt unele materii care sunt pur si simplu nefolositoare.Prea multa materie de invatat dupa parera mea.
As vrea sa se mai scoata putin din materie pentru ca mai mult ne complica pe noi elevii.

| DWDT a răspuns:

Nu. Sigur nu.

| Summoning a răspuns:

De ce te mai duci la scoala daca nu iti place? Nu crezi ca pierzi tot acest timp