| kity1234 a întrebat:

Vreau sa desenez frumos, dar nu pot.Imi puteti da niste sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Ia lectii de desen daca nu de la profesoare online atunci
sau exerseazati mana cu forme simple
gaseste un desen pe net si incearca sa il reproduci linie cu linie fa asta pana stii ca esti suficient de buna sa desenezi ceva din propria ta minte happy

| kity1234 explică (pentru TεaсhMεHoωToDomε):

Multumesc! O sa incercbig grin

3 răspunsuri:
| Sissi_3625 a răspuns:

Eu zic mai intai sa incepi cu ceva simplu de exemplu:o casa, o fata/un baiat, ceva simplu. apoi sa faci un peisaj sau un portret simplu.si tine-o tot asa pana iti iese.te rog da-mi funda! nu am niciun raspuns castigatorcrying

| DruggedCandy a răspuns (pentru Sissi_3625):

Daca vrei o funda raspunde la una din intrebarile mele poate o primejtibig grin