| Andrei_Lucian_1996 a întrebat:

Vreau sa gasesc pe cineva care sa scrie pentru mine, mai exact eu ii dau materilul iar el scrie ce ii zic eu din respectivul material.
Platesc 0.4 lei per pagina deci daca stiti cineva care scrie repede de la tastatura sa ma contacteze pe mail andru.luci@yahoo.com sau Facebook Cristodulo Lucian

18 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fii serios, cine crezi ca o sa-ti scrie o pagina cu 40 bani? Si o copie la copiator costa mai mult, respectiv 0, 50-1 leu si aceea se face in 5 secunde.

| Jipa95 a răspuns:

Pune mana si scrie si singur, nu ai slugi.

| johnnny123 a răspuns:

O persoana foarte rapida scrie cam o pagina in zece minute. Asta inseamna ca pentru o ora de munca non-stop ar primi de la tine 2.4 lei. Adica sub 20 de lei pentru opt ore de munca.

Esti cumva stapan de sclavi, sau doar foarte slab la matematica?

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru johnnny123):

La 0.7 ai fi dispus sa scrii?

| ale28bz a răspuns:

Ai să rămâi trăsnit dacă ţi-aş spune că există un program care transformă vocea ta în text, aşa că o idee bună ar fi ca tu să citeşti şi programul să scrie. Dacă te interesează intră aici http://pe-intelesul-tuturor.blogspot.com.es/......atuit.html

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru ale28bz):

Stiu dar nici pentru ala n-am timp

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru ale28bz):

Daca este asa de ce nu te bagi u la afacerea asta ca pana la urma stii vb cum se fol, nu? happy

| ale28bz a răspuns:

Care este modul de pata?
Cum se face inainte sau dupa primirea manuscrisului?

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru ale28bz):

Dupa primirea manuscrisului, ca apoi eu ce garantie am

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru ale28bz):

Bani am dar timp ba

| ale28bz a răspuns:

Eu îţi propun ceva în funcţie de volumul de muncă (numărul de pagini) şi durata colaborări să facem aşa, îmi trimiţi jumătate din sumă în cont bancar sau paypal şi când primeşti manuscrisul primesc cealaltă jumătate
Notă* manuscrisul nu trebuie să depăşească 100 de pagini/pe tranşă astfel riscul de, ţeapă e redus de ambele părţi
Accept 0, 7/pagina fără diacritice
Şi 1 leu pe pagina cu diacritice
Materialul pe care să îl transcriu să fie bine definit.
Acest preţ/pagina nu implică creaţie proprie, de redactare ci o simplă copiere a textului pe care tu îl menţionezi (de aici - până aici)

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru ale28bz):

Batem palma

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru ale28bz):

Intra pe mail

| Andrei_Lucian_1996 explică:

Bine maresc pana la 0.7 lei pagina

| Andrei_Lucian_1996 explică:

Se ofera cineva

| DEEApika a răspuns:

Dar de ce nu iti scrii tu macar bucurate ca scrii la calculator dapai cand scrii la liceu/scoala? ce te faci? iti scrie colegii tai? happy

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru DEEApika):

Eu scriu pentru sc dar n-am timp si pentru net, stii totusi pe cineva

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru DEEApika):

Sunt la liceu si am o gramada, u de ce crezi ca cer ajutoru

Întrebări recente