| Andrei_Lucian_1996 a întrebat:

Vreau sa gasesc pe cineva care sa scrie pentru mine, mai exact eu ii dau materilul iar el scrie ce ii zic eu din respectivul material.

Platesc 0.7 lei per pagina deci daca stiti cineva care scrie repede de la tastatura sa ma contacteze pe mail andru.luci@yahoo.com

CEL CARE VREA IMI DA ADRESA EU II TRIMIT MATERIALU PRIN FAN COURIER, II DAU JUM DE BANI CAND IMI SCRIE PRIMA JUMATATE DIN MATERIAL SI CEALALALTA JUMATATE CAND PRIMESC MANUSCRISU SI A DOUA PARTE DIN CE I-AM SPUS SA FACA(cheltuielile de transport sunt suportate de catre mine)

plata se face fie bancar(nu e necesar sa ai cont bancar) sau prin cartele de reincarcare

5 răspunsuri:
| claudiu97 a răspuns:

Cam cate pagini sunt si despre ceeste materialul? Imi poti trimite un mesaj privat sa iti dau adresa de email.

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru claudiu97):

200 da-mi mail

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru claudiu97):

Sunt in jur de 200 100 de pagini am unu de retete si un de comentarii si biografii

| Morphines a răspuns:

Și despre ce anume este materialul?

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru Morphines):

Comentarii, biografii
si am si 3 materiale de retete