| Lala20 a întrebat:

Telefonul Nokia X3 este compatibil facebook, Yahoo messenger & mail, internet in general... Ovi maps si de astea? Pe mine facebook ma intereseaza cel mai mult daca merge pe el. Stiu ca nu are 3G dar pe o pagina facebook - Ovi scrie ca e compatibil insa cand vreau sa descarc programul nu il gasesc pentru telefonul aceasta. Stiti voi ceva legat de asta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu toth x3 si nu este compatibil ovi maps tonguetongue cel putin eu nu pot intra>accesa ovi mapstongue poathe al tau mergelaughing in sensul ca poti intratongue daca nu reusesti, mergi pur si simplu intr. un magazin cu tlf...si te pot informa cei de acolo tongue