| justme_4288 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar cartea " the vampire diaries" dar nu stiu care volum. am vazut tot sezonul 1 si vreau continuarea [dau fundita]

2 răspunsuri:
| angel_7075 a răspuns:

Eu as zice sa le cumperi am auzit ca sunt foarte frumoase o fata de la mine din clasa le-a citit si a fost fascinata de ele de abia lea lasat din mana

| Sunshine_5482 a răspuns:

Heyhappy. si mie imi place foarte mult Jurnalele vampirilor.am citit toate volumele si merita sa le cumperi pe toatebig grin.