| cromartie a întrebat:

Vreau sa imi fac un site dar nu am inspiratie pentru un nume misto. Dati-mi cateva iei.

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Onlyfun, totalfun, justrelax, livejoy, funland, iar, ca sa-ti faci site-ul recomand www.ucoz.ro, care e gratuit iar daca stii ceva html, css ti-l personalizezi cum vrei. Aici, ai un tutorial video care iti arata cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Succes!

11 răspunsuri:
| cromartie explică:

Un site legat de noutati in domeniul muzici, jocurilor, filmelor,

| cromartie explică:

Un site de noutati din domeniul filmelor, muzicii, jocurilor,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce o sa contina site-ul.

| Amy555 a răspuns:

Scumpika.Albinutza.depinde ce nume ai.BeBi.Loly.Kity.Pucca.Butterfly.si altele sper ca te-am ajutat!

| XxImperfectEmoXx a răspuns:

1.MirazYours
2.Sunii2
3.WheArt
Sau...
www.SiteSelectx3.com
Succes

| LarisukaChan a răspuns:

Depinde de ce contine site-ul insa pe mine ma atrag in general cele un pic mai deosebite gen:Yuuki, Yukinari, Kaito sau Shiawase.com(inseamna Fericire.com in japoneza)

| Yalocin a răspuns:

Asterisc

| TerintePaula a răspuns:

Ce gen de site... cu ce? (stiri, muzica, filme )

| cromartie explică (pentru TerintePaula):

Noutati din mai multe domenii cum sunt acestea

| lmnu a răspuns:

1.Ar fi FOrever Alone happy
2. Just Trollintg happy
3, Moshi Moshi(nu stiu cum m-am gandit la asta laughing )
4.Mentalitatea romanului happy
5."A fi, sau a nu fi..." happy
6.I want to see your smile
7. Just a simple smile
8.Ce secol? Ce an? Ce saptamana? Ce zi? Ce ora? Ce minut? Ce secunda?

Ma scuzati daca am fact greseliwinking

| Ten_Teo_1990 a răspuns:

Whatever\Damn it\Just be queen\Don't be a draq