| Irmmma a întrebat:

Vreau cateva nume de hi5 cool:XFunditsa cele mai mistohappy

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Salut. In primul rand eu voi pune "Anne "in loc de numele tau, iar tu iti pui numele tau sau porecla. Ok?
Anne. e ❤ J. B
Bombo Anne ★ In orasul Albastruu[culoarea ta preferata]★!
♡ Babuina de la etaju' 9 ♡ - are hi5 băăă! ♥
★★ Anne's hi5 :] ♥♥

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrivateGod a răspuns:

Esti fata?laughing
Sa nu iti pui nume de genul "Papushica de acadea" sau "Florichica sexy rea"rolling on the floor[damn, nu stiu de unde mi-au venit] aceste nume dau dovada ca persoana respectiva nu a mers mai mult de 1 an la scoala.
Incearca sa iti creezi propiul nume, cum vrei tu, fi originala. Puneti prenumele tau si cateva caractere si o sa arata foarte dragut.

| alexxandra a răspuns:

Poti sa iti pui printesika inimi tale, i love you justin bieber, eu te ubesk u me ubesti.etc
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi iti poti pune : ★ (numele-tau)★