| SnicK a întrebat:

Vreau sa imi iau o husa la viitorul LG KP502 si ma gandeam cum sa-l fac incat sa protejeze mult telefonul in cazul accidentelor (in caz ca il scap pe jos, pe gresie sau orice alceva) si ma gandeam sa iau o husa de silicon pe el, iar apoi o husa simpla de catifea cu 16 lei.
Poate pun inauntru husei de catifea niste scartietoare sau ceva burete ca sa atenueze caderea in caz de ceva.
Ca sa evit orice problema.
E bine?

3 răspunsuri:
| Zambete89 a răspuns:

Am LG kp500 si folosesc husa din silicon.la cate trante a luat pe gresia de la baie, pe parchet. n`a mai avut nimic laughing) si fara vreo husa

| andrei_1755 a răspuns:

Frate sa-mi dai si mie un site daca gasesti ceva pls. ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scartaitoare.pai ce faci draga il izolezi termic