| maricel a întrebat:

Eu telefonul il port mai tot timpul in buzunarul de la pantaloni, iar cand transpir se umezeste si telefonul, si mi-e frica sa nu se strice. Ce tip de husa imi recomandati, adica sa protejeze telefonul de umezeala, din silicon sau din piele?

2 răspunsuri:
| steffyboy a răspuns:

Din siliconbig grin

| cellstore a răspuns:

O husa din gel TPU ar fi cea mai indicata siliconul cu timpul se largeste plus ca face dificila scoaterea din buzunar, pentru modele de husa din gel TPU puteti accesa http://www.cellstore.ro