| dinamo98 a întrebat:

Vreau sa imi mut alocatia pe card

Ce trebuie sa fac? am 14 ani

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

rolling on the floor))) si eu aveam de gand sa-i spun acelasi lucru dupa care am vazut comentariul tau...
Omule vorbeste cu dirigintele tau pentru ca trebuie sa-ti elibereze ceva de la scoala iar dupa aia trebuie sa mergi la orice banca sa-ti faci un cont bancar.Dar daca nu mergi cu parintii mergi degeaba.
Aaaa, stai nu degeaba! Mai dai jos niste grame-n plus laughing)))

1 răspuns:
| Andrew99 a răspuns:

Sa slabesti.

| Λndrei a răspuns (pentru Andrew99):

rolling on the floor))) si eu aveam de gand sa-i spun acelasi lucru dupa care am vazut comentariul tau...
Omule vorbeste cu dirigintele tau pentru ca trebuie sa-ti elibereze ceva de la scoala iar dupa aia trebuie sa mergi la orice banca sa-ti faci un cont bancar.Dar daca nu mergi cu parintii mergi degeaba.
Aaaa, stai nu degeaba! Mai dai jos niste grame-n plus laughing)))