| CR7ronaldo a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa imi transfer alocatia pe card?

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Rectific raspunsul, mi-am dat seama dupa ce am dat raspunsul ca esti eleva, trebuie depusa o cerere la secretariatul scolii cu mentiunea ca doriti sa primiti alocatia pe card. Asta o va face unul dintre parinti si trebuie neaparat sa aiba card si un nr. de cont cand depune cererea

| georgianageorgiana a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci card si apoi mergi la secretariatul scolii sa ti dea o cererea eu asa am facut

| daaany94 a răspuns:

Faci o cerere catre secretarul scolii...trebuie sa duci extrasul de cont