| SisyEu a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vloging si nu prea stiu cu ce sa incep!
Va rog datimi idei, pareri si alte chestii despre ce ati vrea sa vorbesc, ce sa va spun despre mine, ce sa fac pe afara si orice altceva ce var placea voua sa vedeti.
Eu de felul meu sunt nebuna dar puteto sa imi ziceti cum sa ma comport.
Dau funda la cele mai folositoare si bune idei.

Răspuns Câştigător
| crystal7892 a răspuns:

Hei! Depinde ce fel de videouri ai vrea sa filmezi(de beauty, gaming...)
Oricum uite citeva videouri unde iti spune cum sa incepi un canal de youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=C4g0V6f_xdI
https://www.youtube.com/watch?v=zjbquhbbs0Q
https://www.youtube.com/watch?v=5kmEkcj4bH0
sper sa te ajute! Daca vrei videouri de beauty ai putea face:My morning sau night routine, 5 hairstyles for school, outfits, etc... Poti face si diferite challengiuri

4 răspunsuri:
| Helpmeforfree a răspuns:

Da. Mi te rog si mie canalul sa dau like

| crystal7892 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun ca sa te comporti cit mai natural, adica in pielea ta, dar nu exagera cu nebunia...

| SisyEu explică:

Mersi! Pai eu ma gandeam sa fac ceva de: provocari, intrebari si cateva videouri cu ce fac eu in timpul lber, adica sa filmez ce fac pe afara, ce fac cand ma plictisesc etc... Si nu, nu exagerez cu nabunia!

| crystal7892 a răspuns (pentru SisyEu):

Da,intr-un fel, filmeaza viata ta, poti sa faci si provocari si orice vrei tu, important sa te distrezi si sa-ti placa
daca ai inceput sa faci pe youtube scriemi cum te numesti, sa vad cum te descurci