| Cortex a întrebat:

Vreau sa ma barbieresc pentru prima oara.de ce am nevoie(sa cumpar)?

4 răspunsuri:
| TsutsaHippie a răspuns:

Paii...sunt fata si stiu laughing. Ai nevoie de big(lama) si spuma de ras(de preferat Gilette ca e mai buna). Funda?

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! În primul rând ai nevoie de un bic, adică o lamă de preferat este să fie cu aloe deoarece fiind prima dată s-ar putea să te infectezi şi mai ai nevoie de spumă de ras, iar eu îţi recomand Gillette pentru că este cea mai bună din câte am auzit.

| lilfreek a răspuns:

Bro daca esti mic de ani nu are rost sa te barbiresti de acum. Si da iti trebuie un bic si gelu de ras e cel mai bun si dupa aia un after shave bun sa le placa la gagici cum mirosi.smug

| lucy_3890 a răspuns:

Pai GILET(nu prea sant experta in domeniu asta dar creka merge