| Didi908 a întrebat:

Vreau sa mananc ceva bun dar nu stiu ce! idei please/ fundita pentru cele mai delicioase idei

Răspuns Câştigător
| CatiAnimeGurl17 a răspuns:

Pai ai putea manca inghetata,clatite,struguri,fructe,un Bounty,Sneakers,Lion,alte ciocolatele,un coktail,suc, cereale cu lapte, budinca. Funtita te roog.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai sănătos este să mănânci fructe de sezon!
Pa, pa.

| IoanaTempah a răspuns:

Clatite cu crema de vanilie si cu toping de ciocolata
Inghetata cu fistic
Tort tiramisu
Covrigei de la Dr Krant
Rom
Fursecuri cu ciocolata
Tarta cu visine
Pandispan
Pateuri cu ciuperci/branza / telemea
Shaorma
Pizza
Turta dulce
Napolitane Joe

| Dina a răspuns:

Multe ciocolate, fructe, legume...

| Saya a răspuns:

Pepene galben aromat smug

| Andreea20000 a răspuns:

Cipsuri:Star cu pizza,Viva cu marar,pui,biscuiti sarati Gizi,iaurt Activia cu cereale integrale,Activia de baut cu mango si papaia,ceai Nesstea cu pierici,lapte cu cereale,seminte Nuteline sau Star,banane sau mandarine,inghetata de ciocolata,caramel, capsuni, piersici sau fructe de padure love struck! Eu as manca acum un cips de la Star cu pizza love struck... iumiii!

Răspuns utilizator avertizat
| anonyma15 a răspuns:

*clatite cu fineti si nuca sau nuca de cocos cu frisca pe deasupra
*pizza
*pui un rand de biscuiti, un rand de budinca, un rand de biscuiti si pe deasupra gem/finetti
*cartofi prajiti cu branza/cascaval

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ceva dulce zici...eu acum as alege din: inghetata best,shaorma,biscuiti oreo, omleta,crenvusti, mc,suc granini,sprite,portocale,prune,pepene, carnaciori afumati, peste la conserva afumat(sardine).Cam atat imi trece prin cap in acest moment, sper ca te-am ajutatbig grin.

| Mikaelllla a răspuns:

Clatite de la megaimage(10 lei o punga) cu finetti. Asta as manca eulaughing