| OleseaM a întrebat:

Vreau sa particip si eu la Adevar si Provocare si sa postez video pe YouTube.Sunt noua pe aici, spuneti cum se numeste site-ul unde trebuie de participat. Spuneti tot ce stiti despre asta -dau funda.

Răspuns Câştigător
| Cineva2424 a răspuns:

Mdea, deci fi atenta, cei care fac jocuri de genul Adevar si Provocare, se numesc vloggeri.Ei fac un videoclip inainte, unde roaga oamenii care il/o vizioneaza sa puna intrebari.Si in episodul urmator, raspunde la intrebariile din sectiunea comentarii de pe youtube.

1 răspuns:
| Drarkness11 a răspuns:

Hă? Deci, vrei să faci jocuri de genul „Adevăr și provocare" pe YouTube?
Trebuie să îți faci cont pe YouTube și apoi postezi... Ori nu am înțeles eu întrebarea laughing...