| Jager a întrebat:

Vreau sa plec la Viena cu un grup (cu ghid), inclus bilet de avion, hotel, tururi.
As vrea sa plec cu niste prieteni toamna asta. Daca stiti unde pot gasi, de preferat in Iasi, dar e ok si in Bucuresti. (lasati un site ceva)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei la rand agentiile de turism si vezi ce oferte au.

insa e cea mai proasta alegere. DE ce nu va luati voi bilet de avion, un apartament eventual prin airbnb si iesiti mult mai ieftin si nici nu depinze de un grup. te duci unde vrei si cand vrei si stai cat vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.austrian.com/? sc_lang=ro&cc=RO&ns_campaign=SEM_RO&ns_mchannel=ppc&ns_source=go&ns_linkname=zboruri%20%2Bviena