| SuperStar a întrebat:

Vreau sa scap repede de pistrui ...si nu stiu cum... imi puteti spune? cel mai bum raspuns primeste o fundita

2 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Te dai in fiecare zi cu patrunjel pe fata, cu zeama de la el. seara sau dimineata. mama a facut asa si nu a mai avut. le-a spus mai multor persoane despre aceasta metoda si au incercat si a dat roade metoda. sper sa te ajute. bafta:*

| kUuKii a răspuns:

Tratament contra pistruilor

Ingrediente

15 g apa de roze

15 g borax praf

1, 50 g tinctura de benzoe

2 g de glicerina

Agita bine sticla, lasa o saptamana sa se macereze, apoi filtreaza astupand cu grija. Aplica cu o pensula pe fiecare pata pana cand pistruii dispar.

eu asa am scapat de ei
sper ca te am ajutatwinking