| InnA_3234 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul lg GW620? Daca se poate din propria experienta...Si vreau date despre imagini, muzica, baterie etc. Cel mai complet raspuns primeste fundita happyhappyhappy

1 răspuns:
| csdeaglecs a răspuns:

Telefonul este foarte bun, putin robus, dar cu un design foarte frumos.Singura problema este ca ruleaza sistemul de operare Android 1. 5 care nu te lasa sa folosesti bluethoot`ul (adica e`, cam pe degeaba) si nici nu te lasa sa-ti pui aplicatii/jocuri de pe calculator, numai daca ai net pe telefon, ai o aplicatie, se numese Market si deacoo poti dwnloada in voie.Repet,doar aplicatiile si jocurile nu se pot pune de pe calculator, pozele, muzica si vide-ourile merg, si se vad chiar foarte bine, Sunetul in difuzor nu este prea de calitate, telefonul ne avand Egalizator, si trebuie sa te obisnuiesti cu sunetul putin cam tzuguiat, in rest, touch`ul merge foarte bine, culisanta si tastatura la fel, singurul defect il are ca ruleaza Android 1. 5 (nu merge blueth)