| comet a întrebat:

Vreau sa stiu daca la profilele intensiv engleza/ intensiv germana se mai da examen de admitere. Acum 5-6 ani stiu ca se dadea la engleza. Vreau sa stiu daca anul asta o sa se dea la germana pentru ca sunt la profil cu intensiv germana. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna. La profilul intensiv engleza stiu ca sigur se da examen de admitere. Si la germana la fel.

| comet explică (pentru qLoveSmileღ):

Oh. multumesc happy eu am facut germana 8 ani doar ca in primii 5 invatam cantece si toate prostiile (eram mici big grin ) si in ceilalti 3 am facut gramatica. Vara asta trebuie sa invat germana :O laughing

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru comet):

Cu placere. happy