| deyanne a întrebat:

Vreau sa trimit pe messenger un mesaj la toata lista dar nu stiu cum.
ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Pei daca ai messu 10 trebuie sa dai clik dreapta pe grup si "Broandcast an IM to this Group..." scrii mesaju si dai sendbig grin

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Dai click dreapta pe grup apoi " send instant message to all in group "...si scrii ce vrei

sau dai la Actions->Send Instant Message... daca nu vrei sa ii selectezi pe toti, ti apasat pe Ctrl si cu cursorul ii selectezi pe cei carora vrei sa le trimiti mesajul

| adydassler a răspuns:

Clik dreapta pe numele listei (friends) si dai broadcast an IM this group, si scrii ce vrei...winking

| want2bMajestic a răspuns:

Selectezi lista si dai click dreapta pe send instant messagewinking

| adrian_7273 a răspuns:

Dai click dreapta pe grupul caruia vrei sia trimiti mesajul. si dai broadcast an IM to this group si dupa scrii mesajul si dai enter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi toate id-urile, click dreapta, send instant message scrii ceea ce vrei acolo, dupa care trimiti si gatawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum stiu
multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pay eu vreau sa trimit un mesaj la toata lista ma ajuti