| ruxy97 a întrebat:

Cum trimit un mesaj la toata lista pe messenger?

9 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Se numeste mass
de ex te duci la Friends si dai clik dreapta si iar clik drepta pe prima optiune si vezi ca in partea stanga iti apare un patrat si acolo unde e alb scrii ce vrei si dai send... si gata...

| antonia09 a răspuns:

Mergi in meniul ACTIONS>>SEND INSTANT MESSAGE>> alegi persoanele carora vrei sa le trimiti un mesaj, scrii textul si send.
Este foarte simplu. Mult succes. LA MULTI ANI ROMANIA!

| Babushka a răspuns:

Du-te si dai clik pe grupul care vrei sa primeaasca mesaj si apasa click dreapta si dai BROADCAST AN IM TO THIS GRUP

| AndreeA_4571 a răspuns:

Ti-am explicat la cealalta intrebare si sper ca ai inteles. Pupiciiii dulci! love struck

| alexxaz a răspuns:

Mergi in meniul ACTIONS>>SEND INSTANT MESSAGE>> alegi persoanele carora vrei sa le trimiti un mesaj, scrii textul si send.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca mai joslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in meniul ACTIONS>>SEND INSTANT MESSAGE>> alegi persoanele carora vrei sa le trimiti un mesaj, scrii textul si send.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik dreapta, apoi dai instant apoi postezi mesajul pe care vrei sa il trimiti si dai un simplu enter! Eu cred ca nu e greu! sper ca ai priceput! ceaw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutorrr, mi-am pierdut cd cu drivere de la pc, si nu stiu ce model de pc am, pentru a le descarca de pe net...Imi spune cineva cum sa aflu modelul pc-ului meu? daca stiti id-ul meu este bogdy_jondy97