| Mdiidn a întrebat:

Cum trimit la toata lista pe messenger acelasi mesaj? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Detecandy a răspuns:

Selectezi toata lista->click dreapta->instant message->scrii continutul mesajului si dai ok

5 răspunsuri:
| No a răspuns:

Selectezi toata lista de messenger, dai click dreapta pe mouse si din nou click pe Instant message si scrii acolo in acea casuta ce doresti tu sa trimiti.winking

| Tops a răspuns:

Deci...tu sigur ai mai multe sectiuni de prieteni, si vrei sa le trimiti tuturor fara a mai repeta operatiunea de fiecare data.Pai ti CTRL apasat si CLICK STANGA pe fiecare sectiune de prieteni si dupa ce le-ai selectat pe toate dai CLICK DREAPTA pe o sectiune de prieteni oarecare(dar sa fie selectata) si alegi prima optiunebig grin sper ca ai inteles...

| MarisAlin a răspuns:

Pai apesi ctrl ti apasat si dai clic pe toti din lista si dupa aia dai clic alalalt si dai la primul instant messaje si acolo sci ce ai de scris si trimiti

| razvy99boy a răspuns:

Pai sper sa fii atenta

deci
1)itri pe yahoo
2)pe toti prieteni tai ii selectezi(adica tii apasat pe clik stanga la mouse i ii faic albastri sper ca ai inteles)
3)clik dreapta pe unu daca i-ai facut albastr pe toti dai clik dreapta s instant mesage si scrii emsaju)