| ciupy a întrebat:

Cum pot sa trimit la toti din lista mea de messenger un mesaj la toti deodata?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Click dreapta pe numele grupului-send instant message to all in group

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Ii selectezi pe toti (usor cu tasta shift) si apoi dai send message din meniul care apare la click dreapta. Dar te rog sa te gandesti bine inainte sa faci asa ceva... tongue
Shin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi click dreapta unde scrie FRIENDS si iti va aparea mai multe optiunu dar tu dai click unde scrie: BROADCST AN IM TO THIS GROUP si dai click pe el si apoi poti scrie ce doresti. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe un grup din lista (de ex:FRIENDS)si apoi selectezi "Brodcast an IM to this group..." si apoi scrii se vrei sa spui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la friends si dai click dreapta iti apare ceva mai ingrosat cu negru si apesi acolo iti apare o fereastra si scrii mesajul pe care il vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa trimit un mesaj pe messenger la toata lista