| DJohnny a întrebat:

Vreau si eu 10 pareri pro/contra restaurantelor fast-food(adica shaormeriilor) fac un sondaj

4 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Exista si pro laughing

| Keyko a răspuns:

Parerea mea e doar contra!
Restaurantele de fast-food cuprind doar un anumit fel de mancare, foate nesanatos, care este foate consumat de adolescentii din ziua de azi. nu spun ca nu trebuie sa mancam deloc. adica tuturor ne vine pofta de o shaorma, de un sandwish, dar nu in felul in care unii oameni mananca astfel de mancare - adica in exces.

| PrincessSophie a răspuns:

Un avantaj pro ar fi ca le gasesti din 2 in 2 metrii si ca daca-ti e foame "te arunci" pe o shaorma, nu mai rabzi pana ajungi acasa sa-ti faci ceva de mancare, etc. Dar bineinteles, exista mai multe avantaje contra, stim cu totii cat de nesanatoase sunt fast-food-urile.happy

| PrincessSophie a răspuns (pentru PrincessSophie):

Mai multe pareri contra*