| gamerulmalahios a întrebat:

Ce restaurante fast-food sunt deschise de revelion?
Salut TPU! Fac revelionul acasa la mine cu inca cativa prieteni. O sa am ceva pe masa dar mancarea principala o sa fie ceva pizza sau fast-food.Problema acum e ca din cate am observat majoritatea restaurantelor fast-food sunt inchise de revelion.Asta e o foarte mare problema si nu stiu ce sa fac. Vreau sa stiu ce restaurante fast-food sunt deschise pe 31 si pana la ce ora ca sa stiu ce sa fac.Deci:
CE RESTAURANTE FAST-FOOD SUNT DESCHISE DE REVELION (31/1) SI CARE E PROGRAMUL LOR?
POATE FI ORICE FEL DE RESTAURANT INCLUSIV MC.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orarul de revelion este afișat pe situl fiecărui restaurant fast food. Comanzi din timp.