| Girldxx a întrebat:

Vreau si eu ceva natural pentru. cosuri, stie cineva?happy, funda.

3 răspunsuri:
| AdinaELA a răspuns:

Buna! Incearca argila verde, pulbere.O gasesti la farmacie sau plafar.O combini cu putina apa, de preferat plata, o lasi pe ten pana se usuca si clatesti bine fata.Consuma multe lichide, fructe si leguma proaspete...Sincer, nu stiu cat de mult te vor ajuta doar produsele naturale.Eu iti urez multa bafta!

| alexaalexandraa a răspuns:

Incearca ceai de musetel sau de galbenele. te speli cu el pe cosuri. Altceva natural nu mai stiu.

| LuKyO a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la medicul dermatolog...El iti va spune de ce ai nevoie...