| marilenadiana a întrebat:

cine stie daca miere amestecata cu scortisuara este buna pentru cosuri?, sau daca nu cu ce mi as putea da, dar sa fie ceva natural. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Pui in palma putin malai, amestecat cu un gel de curatat fata(sau cu cateva picaturi de apa)si masezi pe pielea umeda. Daca faci asa de 2-3 ori pe saptamana scapi cu siguranta de cosuri si puncte negre.Iti spun din experienta, eu am tenul acneic si stiu cum este.Sau aplica o pasta formata din miere (3 linguri) si scortisoara (1 lingurita) pe cosuri inainte de culcare. Indeparteaza cu apa calduta a doua zi.(si asta da rezultate foarte bune)

| marilenadiana explică (pentru babyalexa):

Multumesc multhappy

| babyalexa a răspuns (pentru marilenadiana):

Cu mare placerehappy