| catalinaaaaaaa21 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de mic dejun care il pot cumpara de la magazin.Sa fie cat de cat sanatos si nu foarte gras.Nu am timp sad:*. funda love struck

4 răspunsuri:
| naoko a răspuns:

Buna.Spun sa faci doua oua ochiuri cu lei vegetal(trebuie sa fie la magazin, desigur poti si cu ulei de masline ca ala nu ingrasa)si un pahar de suc de portocale.Alte meniuri:
Un ou fiert, doua felii de paine prajita cu unt alb(care nu ingrasa)si tot un pahar de suc da de morcov, e mai bunicel si mai sanatos. Funda?
P.S.am slabit 12 kg in 1 luna cu asa mic de jun.

| Gabrielle16 a răspuns:

Fulgi de porumb cu iaurt sau incearca activia mic dejun happy

| Hachiko_6637 a răspuns:

Iaurt,lapte cu cereale Musli!

| adriana1996_2534 a răspuns:

Pai poti manca :
1. biscuiti Belvita cu un pahar cu lapte si un mar
2.batoane de cereala
3. cereale cu lapte (100 g)

sper ca te-am ajutatwinking