| OanaPissy a întrebat:

Vreau si eu niste restaurant bune in bucuresti pentru revelion 2012 care sa coste pana in 300 lei
Cele mai bune restaurante primesc fundita

2 răspunsuri:
| TheDenysuka99 a răspuns:

Hai ca incep eu!

Vreti sa va scoateti prietenii? Sau iesiti si platiti nemteste, sau o sarbatoriti pe soacra?

Va propun, un local fara fite, dar cu mancare buna si ieeftina:RESTAURANTUL VULTURUL. Aprope de iesirea din Bucuresti pe A1-Buc-Pitesti pe partea dreapta

Va mai recomand RESTAURANTUL COCOSU" ROSU-in Militari prima la dreapta dupa Apusului, la Agip; mergeti cam 400m si il veti gasi pe dreapta.Copiii au locuri speciale de joaca.Servirea e mai lenesa ca la Vulturu dar e un pic mai elegant si au multe dulciuri bune.

Acum sa va spun cum e cu preturile:
-noi iesim in gasca cam 10 persoane.Nota de plata nu sare de 300-400 ron. Felurile principale sunt 12-17 ron.Berea e ca la chioscul de la bloc.Un pastrav mare nu sare de 15 ron, o halba de fresh de lamaie e 4-6 ron.La Vulturu e chiar fresh!
Ambele au terase dragute! Maidraguta la Cocos!

astept si de la voi recomandari!

| nonamecafe a răspuns:

Buna, iti recomandam cu caldura restaurantul No Name.
NoName va sustine evenimentul cu sistem audio,un meniu personalizat, o locatie deosebita si o echipa pregatita pentru orice tip de provocare.
NoName a pregatit pentru dvs variante de meniuri pentru bufet suedez, meniuri personalizate, dar si variante de meniuri pentru copii. Oferta este una variata si va garantam ca ne vom ridica la inaltimea asteptarilor dvs.
Obiectivul nostru este sa facem evenimentul dumneavoastra unic.
Pentru preturi/meniu si imagini cu localul te rugam sa vizitezi site-ul nostru de prezentare: www.nonamecafe.ro