| crisbebe a întrebat:

Vreau si eu pareri in ce a ce priveste fictiunea si realitatea.
cine o compara si scrie ce l mai frumos primeste mult dorita funda

Răspuns Câştigător
| Valentynaaly a răspuns:

Salut.Fictiunea este ca si o lume imaginara pe care o creeaza cineva sau chiar noi insine. realitatea este o viata pe care incercam sa o traim cat mai bine cu putinta deoarece este lumea in care ne-am nascut. Fictiunea si realitatea sunt doua lumi diferite sunt la fel ca pamantul si cerul, deoarece fictiunea este imaginatie iar realitatea este atunci cand esti " cu picioarele pe pamant" aceste doua lucruri sunt total diferite. sper ca te-am ajutat!:*