| lorenelorena99 a întrebat:

E posibil flirtul pe chat? Stiu ca NU SE COMPARA cu realitatea, dar totusi, chestia asta functioneaza? Vreau pareri, EXEMPLE
Funda la cele mai interesante raspunsuri!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Majoritatea celor de pe mijloacele de comunicare, socializare asta fac de fapt, flirteaza.Se pare ca si functioneaza din moment ce fenomenul a luat amploare de masa.

| SkyPilot a răspuns:

Este posibil si uneori poate fi mai interesant decat realitatea. Chiar te poti indragosti de persoana cu care discuti. Acea persoana iti spune despre sine doar lucruri pozitive, credibile, iar ceea ce lipseste din personalitate completezi tu din mintea ta cu ceea ce ti-ar place sa fie. Ai sa crezi ca l-ai descoperit pe Fat-Frumos pe internet. Pericolul este ca nu stii cu cine vorbesti de fapt.

Răspuns utilizator avertizat
| Clarity a răspuns:

Da este posibil, dar depinde daca cealalta persoana vrea sa flirteze cu tine sau nu. Ii super complicat, fiindca trebuie sa fii atenta ce cuvinte pui, in ce sens le intelege el, ii un fel de joc al mintii, in care incercati sa va invartiti unul pe celalalt. Incearca sa fii tot timpul un pas inainte, si sa ajunga conversatia tot timpul la subiectul pe care il vrei tu. Functioneaza da ii un pic bataie de cap. Sper sa te ajutewinking.

| GiaveleaCamelia a răspuns:

Da este posibil

| CopiluCipralex a răspuns:

Fi chilleax si arata-i ce poti. Cateodata merge si depinde cu ce fel de persoana vorbestiwinking