| InstinctPr3ciS a întrebat:

Vreau si eu un site, sau mai multe... cu exerciti pentru indreptarea spatelui...
Adica stau putin cocosat, si vreau sa remediez problema pana nu este prea tarziu... doresc un site cu exerciti bune pentru remedierea problemei... accept si explicati! mersi!

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Cand stai la calculator fixeaza pozitia monitorului in asa fel incat sa nu fie nevoie sa te apleci. Incearca sa ai si un scan ergonomic, in care sa poti sta comod.

| availablehandyman a răspuns:

Intindete pe spate! si stai in pozitia "lumanari" si fa podul de jos nu neaparat de sus, sau pune pe cineva mai usor sa se urce la tine pe spate!winking