| InstinctPr3ciS a întrebat:

! Vreau si eu un site, sau mai multe... cu exerciti pentru indreptarea spatelui...
Adica stau putin cocosat, si vreau sa remediez problema pana nu este prea tarziu... doresc un site cu exerciti bune pentru remedierea problemei... accept si explicati! mersi!

2 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa faci se numeste kineto terapie, dar trebuie mers la medic, facuta o radiografie si abia apoi de adapteaza exercitiile in functie de gradul de curbura al coloanei.
Nu face de capul tau, ca mai rau ajungi.

| flyer90 a răspuns:

Ar fi mai bine sa vezi un doctor pentru ca sunt exercitii speciale pentru asa ceva care functioneaza doar daca sunt facute corect, mai bine nu incerci tu acasa. Ai grija de sanatatea ta!