| sweet_girl_carmen a întrebat:

Vreti sa adoptati un animalut de companie? sunt superbi, dar abandonati, traiesc intr-o asociatie si au nevoie de stapanii. va rog fi-ti mai buni de craciun. chiar au nevoie de ajutor. ce ziceti vreti un animalut? va arat poze cu ei sunt absolut adorabili. pentru mai multe detalii trimiteti-mi un mesaj privat. nu toti catelusii sunt din bucuresti

3 răspunsuri:
| lara7 a răspuns:

Vai. ce mila imi estesad.
stii? cand voi fii mare laughing. adica stapana pe picioarele mele. voi infiinta o astfel de asociatie. asta este visul meu de cand am fost mica mica. happy.
si cu siguranta, cand ma voi muta la casa. voi lua un animal orfan*. dar acum stau la bloc si nu pot.
imi pare rausad
OAMNENI BUNI>FIE'VA MILA. sunt doar niste fiinte nevinovatecrying

| ralucaralu a răspuns:

Eu de cand sunt mica am animale pe care le iau. dar nu de la asociatie.de pe strada pur si simplu. De exemplu numai anul trecut am luat 5 pisicute carora le era foarte frig si acum 1 luna inca una mica.acum am numai 3 pentru ca au murit unelesad. eu stau la casa si am voie, dar in curte. Totusi cateodata nu ma lasa, dar imi este foarte mila de aceste animale.

By AlinoOtsa

Shin
| Shin a răspuns:

Interesant... ce tarantule au? tongue
Shinwinking

Întrebări recente