| sweet_girl_carmen a întrebat:

Vreti sa adoptati un animalut de companie? sunt superbi, dar abandonati, traiesc intr-o asociatie si au nevoie de stapanii. va rog fi-ti mai buni de craciun. chiar au nevoie de ajutor. ce ziceti vreti un animalut? va arat poze cu ei sunt absolut adorabili.

8 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Eu nu mi-as abandona animalutul(motanelul meu drag) pentru nimic altceva! Dumnezeu vegheaza si peste ei, dar momentan nu imi pot permite un alt animalut.este o fata buna daca te preocupa aceste vietati nevinovate.bravo! tine-o tot asa, si Craciun fericit, atat tie cat si animalutelor

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Este laudabila initiativa pe care o intreprinzi. Continua ceea ce faci.
Din pacate eu locuiesc in Stuttgart (Germania) si imi este greu sa vin tocmai in Bucuresti pentru a adopta un catelus/pisicuta.
Am avut si eu cat inca mai traiam in Romania si caine si pisic, acum ai mei au ramas cu pisicu.
Daca ai face acest anunt si pe alte site-uri cu siguranta vei gasi voluntari care sa adopte aceste suflete minunate.,
Sarbatori fericite!

| JustMeFlory a răspuns:

Vreau sa ii vad si eu.Sunt cumva catelusi? Ce catelusi? vreau poze! pleaseeeeee

| sweet_girl_carmen explică:

Va multumesc din suflet! este vorba despre catelusi si pisicute. cine e interesat va rog dati-mi un mesaj privat cu id-ul vostru sau cereti-mi id-ul. nu pot posta id-ul aici deoarece am avut parte de ceva neplaceri odata publicat id-ul pe un alt site. animalutele sunt din bucuresti. mai este un progam de ajutorare, de fpt o campanie pentru strangere de fonduri pentru bietele animalute nevinovate. se poate dona 5 ron pentru aceste animalute. va rog! 5 ron dam pe o cola... si ele chiar au mare nevoie de noi. pentru poze si mai multe detalii, trimiteti-mi un mesaj privat iar apoi vb pe mess sau pe mail.

| sweet_girl_carmen explică:

Am gresit, nu toate animalutzele sunt din bucuresti. ma scuzati

| cristyna13 a răspuns:

Salut, unde este acest centru de care zici daca ai poze contacteazama pe id cristynatudoran13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza intrebarea de mai multe ori, specifica despre animale este vorba (crocodili cred ca n-au ) si localitatea, pentru ca sunt multi iubitori de animale pe acest site,

| alexia99 a răspuns:

Ai cumva si bisoni? Cat costa? Din ce localitate esti? Adresa mea de e-mail este alexiaflor_2007@yahoo.com