| Danaa64 a întrebat:

Bunăă TPU. :3. Sunt admină la o pagină de pe facebook, şi de câteva ore nu mai pot posta nimic pe alte pagini. :'(. Doar pe pagina mea. Când încerc sp ă postez pe o altă pagină, îmi scrie aşa " You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post. "
Îmi spuneţi vă rog ce aş putea să fac ca să îmi meargă? :3
Mulţumesc. big hug

Răspuns Câştigător
| ITvladutu a răspuns:

Un anumit timp nu poti sa faci nimic, fiindca cineva ti-a dat report la ce ai postat. Asteapta un timp si aia e.

| Danaa64 explică (pentru ITvladutu):

Okeei, mulţumesc! :3

1 răspuns: