| 12sexy a întrebat:

Ziceti-mi si mie unde sa merg/ ce sa fac 1 iunie (ziua de 1 eu o sarbatoresc duminica)
Funda...

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Cam nasol acuma cu vremea asta schimbatoare si nu ne-ai spus cati ani ai.
Mergi intr-un parc cu jocuri cu prietenii mancati vata de zahar, dati-va pe jocurile alea, mergeti cu barca daca aveti lac prin zona, puteti merge la gradina zoologica.
Daca e ploios, mergeti la un film la cinema si apoi la o prajitura.

| 12sexy explică (pentru BiuL):

Am 12 ani

| BiuL a răspuns (pentru 12sexy):

Pai sper ca ti se potriveste vreuna din ideile date de mine, bafta si distractie placuta!

| 12sexy explică (pentru BiuL):

Mersi pentru raspuns
o sa merg la film o sa ne mai plimbam si o sa ne dam in ciocan

| BiuL a răspuns (pentru 12sexy):

Cu placere.

7 răspunsuri:
| subzero00ro a răspuns:

Poti sa te plimbi cu bicicleta, sau poti sa mergi de exemplu undeva la munte, aer liber la traseu montan.
In oras poti sa mergi de exemplu la un club de bowling, sau la piscina, eventual spa.

| AnndaD a răspuns:

Du-te undeva cu prietenii! În club, la film, distrează-te!

| Marstin a răspuns:

Sunt mai multe variante, fiecare are câte un avantaj și din punctul de vedere al timpului are și dezavantaj. Depinde de circumstanțe: vârstă, timpul liber, preferințe, situații etc.
Poți să îți petreci timpul cu prietenii, nu neapărat acasă, într-un parc, astfel timpul ar trece repede. Poți să stai acasă, să-ți petreci timpul cu familia, astfel timpul va părea tras de păr, și vei avea timp să simți toată ziua. Poți, de asemenea, să stai pe calculator, să ieși singură în parc, să faci o petrecere mică cu câțiva prieteni sau chiar singură, poți să te răsfeți.
Fiecare opțiune e destul de viabilă. Factorii sunt decisivi.