| wdexwjmwd a întrebat:

1. Ce intrebare de pe TPU are cele mai multe raspunsuri?
2. Ce raspuns de pe TPU are cele mai multe voturi amuzant?
Dar folositor, inteligent, nefolositor, eronat?

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

1 - Le vezi aici intrebarile cele mai populare timp de 3 zile: http://www.tpu.ro/populare/

2 - Nu se stie, doar daca ai rabdare sa verifici fiecare raspuns in parte.

3 - Idem.

Răspuns utilizator avertizat
| evenso a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu este astfel de optiune pentru cautare.

Răspuns utilizator avertizat
| evenso a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Doar adminii pot cauta pentru ca utilizatorii nu au optiunea de cautare dupa popularitate doar cele populare timp de 3 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| evenso a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Daca cineva are la favorit o intrebare cu multe raspunsuri asta nu inseamna inca faptul ca ala are cele mai multe de pe site - repet... din lipsa optiunii de cautare dupa raspunsuri cele mai multe etc.

| MidnightLady a răspuns:

Asta cred ca detine recordul la numarul de raspunsuri. http://www.tpu.ro/timp-liber/exixsta-server-privat-romanesc-pe-metin2/

La voturi habar n-am.